Doradztwo

Nasi pracownicy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy począwszy od ustalenia potrzeb, przygotowania wyceny i aranżacji, poprzez koordynację dostawy i montażu, na usługach posprzedażnych kończąc. Jesteśmy w stanie zaproponować różne rozwiązania w zależności od potrzeb i możliwości Klienta.


Aranżacja wnętrz

Pracownicy firmy ERGOSPACE posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz biurowych. Klientom zainteresowanym zakupem oferowanych przez nas mebli biurowych oprócz wyceny proponujemy wykonanie bezpłatnej wizualizacji wnętrza i pomoc w zgodnym z zasadami ergonomii rozmieszczeniu wyposażenia. Wykonujemy pomiary pomieszczeń i przygotowujemy kilka wariantów aranżacji biura w oparciu  o meble z asortymentu firmy.


Remonty

Firma dysponuje wykwalifikowaną ekipą remontową. Klientom oczekującym kompleksowej obsługi oferujemy nie tylko wysokiej jakości meble biurowe, ale również pomoc w pracach związanych z przebudową pomieszczeń i ich modernizacją. Wśród wykonywanych prac wyróżnić można m. in.: instalowanie ścianek działowych, malowanie, instalacja oświetlenia, usługa położenia i wymiany wykładziny wraz z jej pełnym wykończeniem.


Transport i montaż

Zamówione w naszej firmie produkty zostaną dostarczone i zmontowane przez nasz doświadczony zespół montażystów.

 

 

Serwis

Wszystkie produkty zakupione w naszej firmie są objęte gwarancją. W ramach tej gwarancji nasz serwis usunie bezpłatnie wszelkie usterki. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.


Przeprowadzki


Pomagamy naszym Klientom w organizacji biura w nowym miejscu. demontując i montując meble, przewożąc sprzęt, dokumenty i innego rodzaju wyposażenie. Zapewniamy kartony, folie i inne niezbędne materiały.

Możliwość komentowania jest wyłączona.