Nowoczesne, estetyczne i dobrze zaaranżowane biuro stanowi wizytówkę każdego przedsiębiorstwa. Jego wygląd ma duży wpływ na to jak firma jest postrzegana przez kontrahentów i inne osoby z zewnątrz. Sposób aranżacji wnętrz, wybrana kolorystyka i meble biurowe wpływają również na to jaki jest wizerunek firmy w oczach pracowników.

Biuro to bowiem przestrzeń, w której spędzamy niemal połowę swojego życia. Ważne jest więc by było to miejsce przyjazne, bezpieczne i dobrze zaprojektowane, miejsce sprzyjające pracy, inspirujące i zachęcające do sprawnego działania, miejsce – w którym chcemy przebywać.

Firma ERGOSPACE pomaga swoim Klientom w tworzeniu nowoczesnych, funkcjonalnych, ergonomicznych i przyjaznych dla użytkowników miejsc pracy.

Celem firmy jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi w zakresie doradztwa, planowania i aranżacji wnętrz biurowych,a także wyposażenia w meble biurowe każdego rodzaju pomieszczeń, od recepcji i pokoi socjalnych, po sale konferencyjne i gabinety.

Firmę ERGOSPACE tworzą wykwalifikowani ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży wyposażenia wnętrz. Swoją radą i pomocą służymy na każdym etapie współpracy tj. od momentu pierwszego kontaktu i ustalenia potrzeb, poprzez przygotowanie aranżacji, kompleksowe wyposażenie, dostawę i montaż mebli aż do momentu usług posprzedażnych.

Nasze atuty to indywidualne podejście do każdego klienta, duża elastyczność, profesjonalna obsługa i montaż, a przede wszystkim szybka reakcja na potrzeby naszych odbiorców.

Swą działalność opieramy na współpracy z czołowymi producentami i dystrybutorami mebli biurowych, ścianek działowych, foteli, krzeseł, sof i oświetlenia. W ofercie posiadamy produkty min:


 

Wierzymy, że jesteśmy w stanie w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.